Przypominamy, że Hoist Polska sp. z o.o. nie przyjmuje klientów w siedzibie firmy. Zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego

Polski

Poznaj Hoist Finance

Hoist Finance jest szwedzkim bankiem z siedzibą w 13 krajach. Hoist Finance jest regulowany przez szwedzką Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2009 r. Hoist Finance jest jednym z liderów na szwedzkim rynku depozytów detalicznych.

Nasza historia

W Hoist Finance generujemy wartość dla ludzi, firm, udziałowców i całego społeczeństwa. Kierujemy się naszym celem, którym jest zachowanie harmonii gospodarczej i opieramy się w tym na naszych wartościach, które opisują kim jesteśmy i jak się zachowujemy w naszej codziennej pracy.

Hoist Finance został założony w 1994 roku z wizją "wyciągnięcia pomocnej ręki" w ciężkich sytuacjach finansowych. Istotą naszej działalności jest pomoc w osiąganiu stabilności finansowej, dlatego z dumą możemy powiedzieć, że od lat kontynuujemy realizowanie wizji naszych założycieli.

W naszej działalności chodzi o ludzi i pomaganie zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorstwom w poprawie ich stanu finansowego. Każda sytuacja jest wyjątkowa i ma swoją indywidualną specyfikę społeczną i ekonomiczną. Dążymy do zrozumienia poszczególnych osób, różnych perspektyw i zawsze traktujemy ludzi z godnością i szacunkiem - zarówno naszych Klientów indywidualnych, partnerów, a także naszych pracowników.

Hoist Polska Sp. z o.o. zajmuje się nabywaniem i serwisowaniem portfeli wierzytelności masowych, a także świadczeniem komplementarnych usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami. Obsługujemy sprawy 1.309.106 Klientów i współpracujemy z kilkunastoma bankami w zakresie zakupu wierzytelności. Jesteśmy wiceliderem w zakresie inwestowania w wierzytelności niezabezpieczone od osób fizycznych oraz jedynym podmiotem aktywnie inwestującym w zabezpieczone wierzytelności pracujące.

Hoist Finance jest coraz częściej postrzegany jako długoterminowy, otwarty i zaufany partner branży finansowej.

Harry Vranjes CEO, Hoist Finance AB

Przejrzystość, wyniki, wyjątkowość, umiejętności i praca zespołowa to nasze główne wartości, które są podstawą wszystkiego, co robimy oraz tego jak traktujemy naszych współpracowników, partnerów i Klientów.

Niestety, ale Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana