Otrzymałeś od nas list lub telefon? Nie martw się, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Naprawdę.

Właśnie dlatego poprosiliśmy Cię o przybycie tutaj - i co robić dalej.

Nasza praca w Hoist polega na pomaganiu ludziom wrócić na właściwe tory finansowe. W tym celu kupujemy zobowiązania od różnych wierzycieli a ostatnio kupiliśmy Twoje. Oznacza to, że jesteś teraz naszym Klientem. To naprawdę dobra wiadomość. Ponieważ nasze podejście do Twoich zobowiązań będzie bardzo różnić się od zwykłego banku. Na początek, to Ty masz kontrolę.

Stwórz konto, to proste

To jest naprawdę łatwe i daje dostęp do naszych rozwiązań. Pomogliśmy już ponad 100 000 osób poradzić sobie z problemem zadłużenia i zarządzać zobowiązaniami, dzięki czemu są na dobrej drodze do stabilności finansowej. Ty też możesz to zrobić. Krok po kroku.

Rozpocznij tutaj

Jesteś Klientem, ustalasz własne tempo.

To Ty decydujesz, jak i kiedy płacić. Nasze podejście polega na tym, aby pomóc Ci opracować realistyczny plan spłaty długu w oparciu o Twoją indywidualną sytuację i okoliczności. W razie potrzeby możesz nawet wstrzymać płatności na jakiś czas.

Stwórz swój plan

Masz kontrolę.

Nasze narzędzia zapewniają przegląd salda i opcje zamknięcia w dowolnym momencie. Być może w przeciwieństwie do wielu innych, będziemy przy Tobie przez cały czas. Przez wzloty i upadki, zawsze jesteśmy gotowi zaoferować wsparcie. Wiemy, że nie chcesz być w złej sytuacji i wiemy też, że możemy pomóc Ci się z niej wydostać. Krok po kroku.

Zaloguj się

Cel — stabilność finansowa

Gdy uda Ci się zrealizować swój plan, wszyscy odnosimy sukces! Jak długo to zajmie to zależy od Ciebie, ale jesteśmy pewni, że możesz to zrobić - małymi krokami. Po prostu zapytaj tych ludzi.

Historie Klientów

Niestety, ale Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana